0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
TT-CUP
Igor Demchuk
۳
۲
Oleh Formaziuk
Finished
۰۱:۵۵
Anatoly Zapletnyuk
۳
۲
Oleh Formaziuk
Finished
۰۳:۲۵
Andrey Vinohodov
۳
۲
Maksym Kolos
Finished
۰۹:۲۵
Maksym Mykytiuk
۳
۱
Serhij Maksymiv
Finished
۱۱:۱۰
Ondrej Fiklik
۲
۲
Petr Kotrbaty
inprogress
۱۱:۲۰
Serhii Rutskyi
۱
۰
Alexey Molochko
inprogress
۱۱:۴۰
Marek Kulisek
۱
۳
Jan Hendrych
Finished
۰۰:۲۰
Kovalchuk Nazarii
۲
۳
Molochko Anton
Finished
۱۰:۰۵
Davyd Symonchuk
۳
۱
Molochko Anton
Finished
۱۱:۰۵
Mykyta Trofimov
۱
۳
Serhii Boiko
Finished
۰۹:۲۰
Andrey Zenyuk
۳
۲
Alexey Molochko
Finished
۱۰:۴۰
Sergey Filatov
۳
۱
Oleksandr Zhukovskyi
Finished
۱۱:۰۰
Kovalchuk Nazarii
۱
۱
Andrii Baklykov
inprogress
۱۱:۳۵
Oleh Formaziuk
۱
۳
Serhiy Tkachuk
Finished
۰۰:۵۵
Anatoly Zapletnyuk
۲
۳
Serhiy Tkachuk
Finished
۰۲:۲۵
Igor Demchuk
۳
۱
Serhiy Tkachuk
Finished
۰۳:۵۵
Sergey Gogenko
۱
۳
Bohdan Kohut
Finished
۱۰:۲۰
Mykyta Trofimov
۱
۳
Ivan May
Finished
۱۰:۵۰
Igor Demchuk
۱
۳
Maksym Kukharuk
Finished
۰۰:۲۵
Pasek Dominik
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۵۰
Marek Kulisek
۳
۱
Pasek Dominik
Finished
۰۱:۲۰
Anatoly Zapletnyuk
۰
۳
Maksym Kukharuk
Finished
۰۱:۲۵
Oleh Formaziuk
۳
۰
Maksym Kukharuk
Finished
۰۲:۵۵
Anatoly Zapletnyuk
۰
۳
Igor Demchuk
Finished
۰۴:۲۵
Serhiy Tkachuk
۲
۳
Maksym Kukharuk
Finished
۰۴:۵۵
Evgeniy Pismenny
۰
۳
Ivan May
Finished
۰۹:۵۰
Serhii Kinash
۳
۰
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۰۹:۵۵
Oleksandr Dziabura
۲
۳
Kozyr Ivan
Finished
۱۰:۲۵
Dmitriy Dubrovin
۰
۳
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۰:۲۵
Andrii Baklykov
۰
۳
Sergey Tsybulin
Finished
۱۰:۳۵
Jesus Gonzalez
۳
۲
Cristian Manoqil
Finished
۱۰:۴۰
Petr Kotrbaty
۳
۰
Jonas Kulveit
Finished
۱۰:۵۰
Andrey Vinohodov
۳
۲
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۰:۵۵
Francisco Marin
۳
۰
Manuel Lopez
Finished
۱۱:۱۰
Bohdan Kohut
۲
۲
Serhii Boiko
inprogress
۱۱:۲۰
Kozyr Ivan
۰
۳
Maksym Kolos
Finished
۱۱:۲۵
Yurii Teteria
۲
۰
Mykola Lytvynenko
inprogress
۱۱:۳۵
Serhii Kinash
-
-
Oleksandr Dziabura
بازی شروع نشده است
۱۱:۵۵
Adam Sochor
-
-
Dominik Horak
inprogress
۱۶:۴۵
Czech Republic
Pro League
Petr Oliver Korp
۳
۲
Tomek Batog
Finished
۰۳:۳۰
Jan Potensky
۱
۳
Jiri Moravek
Finished
۰۰:۳۰
Jan Svoboda
۲
۳
Petr Oliver Korp
Finished
۰۲:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۲
Jan Svoboda
Finished
۰۷:۳۰
Tomek Batog
۳
۲
Petr Oliver Korp
Finished
۰۸:۰۰
Mikulas Leopold
۲
۱
Jiri Moravek
inprogress
۱۱:۳۰
Jiri Moravek
۲
۳
Jan Potensky
Finished
۰۱:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۰۶:۳۰
Tomek Batog
۳
۱
Jan Svoboda
Finished
۰۷:۰۰
Mikulas Leopold
۳
۱
Jan Potensky
Finished
۰۰:۰۰
Petr Svoboda
۱
۳
Jiri Neuman
Finished
۰۰:۰۰
Josef Grill
۱
۳
Lukas Babicka
Finished
۰۰:۳۰
Plachy Jiri
۳
۱
Mikulas Leopold
Finished
۰۱:۰۰
Marcel Pikous
۳
۲
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۲:۳۰
Jan Svoboda
۳
۲
Martin Sobisek
Finished
۰۴:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۰
Jan Svoboda
Finished
۰۵:۳۰
Jaroslav Strnad 1961
۲
۳
Jan Pleskot
Finished
۱۰:۳۰
Vladimir Stefanik
۳
۱
Jiri Foltynek
Finished
۰۰:۰۰
Daniel Tuma
۰
۳
Josef Grill
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Foltynek
۰
۳
Bohumil Skulina
Finished
۰۰:۳۰
Jiri Neuman
۳
۱
Miroslav Dvorak
Finished
۰۰:۳۰
Petr Svec
۳
۲
Petr Svoboda
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Andrle
۲
۳
Daniel Tuma
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Navrat
۳
۲
Vladimir Stefanik
Finished
۰۱:۰۰
Vladimir Stefanik
۳
۰
Jiri Foltynek
Finished
۰۱:۳۰
Petr Svec
۲
۳
Petr Svoboda
Finished
۰۱:۳۰
Tomas Andrle
۱
۳
Lukas Babicka
Finished
۰۱:۳۰
Tomas Navrat
۰
۳
Bohumil Skulina
Finished
۰۲:۰۰
Miroslav Dvorak
۱
۳
Jiri Neuman
Finished
۰۲:۰۰
Plachy Jiri
۲
۳
Mikulas Leopold
Finished
۰۲:۰۰
Radim Pavelka
۱
۳
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۳:۰۰
Martin Sobisek
۰
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۳:۰۰
Jaroslav Prokupek
۰
۳
Petr Korp Sr.
Finished
۰۳:۳۰
Marcel Pikous
۳
۰
Radim Pavelka
Finished
۰۴:۰۰
Petr Korp Sr.
۳
۱
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۴:۳۰
Tomek Batog
۳
۰
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۴:۳۰
Petr Oliver Korp
۳
۰
Martin Sobisek
Finished
۰۵:۰۰
Jaroslav Prokupek
۳
۰
Radim Pavelka
Finished
۰۵:۰۰
Gabriel Vaclav Senior
۱
۳
Marcel Pikous
Finished
۰۵:۳۰
Radim Pavelka
۱
۳
Petr Korp Sr.
Finished
۰۶:۰۰
Martin Sobisek
۰
۳
Tomek Batog
Finished
۰۶:۰۰
Gabriel Vaclav Senior
۰
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۶:۳۰
Petr Korp Sr.
۳
۰
Marcel Pikous
Finished
۰۷:۰۰
Jaroslav Prokupek
۰
۳
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۷:۳۰
Petr Korp Sr.
۳
۰
Marcel Pikous
Finished
۰۸:۰۰
Radomir Benesz
۳
۱
Radomir Vavrecka
Finished
۱۰:۳۰
Tomas Bartik
۳
۲
Michal Zobac
Finished
۱۰:۳۰
Jakub Stolfa
۱
۳
Mikulas Leopold
Finished
۱۰:۳۰
Jiri Moravek
۱
۳
Jiri Svec
Finished
۱۱:۰۰
Daniel Krupa
۲
۳
Radek Milata
Finished
۱۱:۰۰
Lubor Sulava
۳
۱
Jaroslav Kasan
Finished
۱۱:۰۰
Radek Krcal
۳
۲
Vladan Brom
Finished
۱۱:۰۰
Jan Pleskot
۰
۳
Lubor Sulava
Finished
۱۱:۳۰
Radomir Vavrecka
۳
۰
Daniel Krupa
Finished
۱۱:۳۰
Michal Zobac
۰
۲
Radek Krcal
inprogress
۱۱:۳۰
Russia
Liga Pro
Vladimir Slesarev
۳
۱
Andrey Zabrodin
Finished
۰۰:۰۰
Stashkovsky Gleb
۳
۲
Alexander Zhelubenkov
Finished
۰۰:۱۵
Andrey Shmakov
۳
۱
Mikhail Sverdlov
Finished
۰۰:۳۰
Viktor Rakhmanovskii
۳
۱
Ivan Moshkov
Finished
۰۰:۴۵
Denis Komarov
۲
۳
Sergey Sarychev
Finished
۰۰:۴۵
Andrey Prokhorov
۲
۳
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۱:۰۰
Aleksey Boev
۳
۱
Dmitry Bakalin
Finished
۰۱:۱۵
Nikolay Zhurba
۱
۳
Ilyas Shakirov
Finished
۰۱:۱۵
Valery Sidorin
۱
۳
Mikhail Reznikov
Finished
۰۱:۳۰
Girevenkov Alik
۲
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۱:۴۵
Vladimir Staroverov
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۱:۴۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۲
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۲:۰۰
Dmitry Bakalin
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۱۵
Ilyas Shakirov
۳
۲
Alexey Uvarov
Finished
۰۲:۱۵
Andrey Prokhorov
۳
۰
Valery Sidorin
Finished
۰۲:۳۰
Nikolay Zhurba
۲
۳
Girevenkov Alik
Finished
۰۲:۴۵
Aleksey Boev
۳
۱
Vladimir Staroverov
Finished
۰۲:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۲
Mikhail Reznikov
Finished
۰۳:۰۰
Alexey Uvarov
۳
۱
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۳:۱۵
Ivan Pandur
۳
۲
Roman Astreev
Finished
۰۳:۱۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۱
Valery Sidorin
Finished
۰۳:۳۰
Dmitry Bakalin
۳
۰
Vladimir Staroverov
Finished
۰۳:۴۵
Ilyas Shakirov
۳
۲
Girevenkov Alik
Finished
۰۳:۴۵
Mikhail Reznikov
۲
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۴:۰۰
Roman Astreev
۳
۰
Aleksey Boev
Finished
۰۴:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۰
Nikolay Zhurba
Finished
۰۴:۱۵
Valery Sidorin
۱
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۴:۳۰
Vladimir Staroverov
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۴:۴۵
Girevenkov Alik
۳
۲
Alexey Uvarov
Finished
۰۴:۴۵
Mikhail Reznikov
۳
۰
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۵:۰۰
Tyinchtyik Turabekov
۳
۰
Ilyas Shakirov
Finished
۰۵:۱۵
Roman Astreev
۲
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۵:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۰
Andrey Prokhorov
Finished
۰۵:۳۰
Alexey Uvarov
۳
۲
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۴۵
Ivan Pandur
۳
۲
Aleksey Boev
Finished
۰۵:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
-
-
Vladimir Zhigalov
inprogress
۰۹:۰۰
Sheinfain Aleksandr
۱
۳
Aleksandr Merezhko
Finished
۰۹:۱۵
Eduard Golovachev
۰
۳
Bazilevsky Vitaly
Finished
۰۹:۱۵
Konstantin Olshakov
۲
۳
Konstantin Nosov
Finished
۰۹:۴۵
Dmitriy Kugurushev
۲
۳
Savinsky Aleksandr
Finished
۰۹:۴۵
Vladimir Zhigalov
-
-
Oleg Belugin
inprogress
۱۰:۰۰
Bazilevsky Vitaly
۳
۲
Konstantin Olshakov
Finished
۱۰:۱۵
Aleksandr Merezhko
۲
۳
Dmitriy Kugurushev
Finished
۱۰:۱۵
Konstantin Nosov
۲
۳
Eduard Golovachev
Finished
۱۰:۴۵
Savinsky Aleksandr
۳
۰
Sheinfain Aleksandr
Finished
۱۰:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۰
Oleg Belugin
Finished
۱۱:۰۰
Sheinfain Aleksandr
۱
۳
Dmitriy Kugurushev
Finished
۱۱:۱۵
Eduard Golovachev
۳
۱
Konstantin Olshakov
Finished
۱۱:۱۵
Aleksandr Merezhko
۰
۰
Savinsky Aleksandr
inprogress
۱۱:۴۵
Bazilevsky Vitaly
۰
۰
Konstantin Nosov
inprogress
۱۱:۴۵
Europe
TT Elite Series
Jakub Stecyszyn
۳
۱
Milosz Przybylik
Finished
۰۰:۰۰
Mateusz Kalinowski
۰
۳
Matkowski Jakub
Finished
۰۰:۱۵
Tomasz Lojtek
۱
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۰:۴۵
Matkowski Jakub
۳
۰
Jakub Wozniak
Finished
۰۱:۴۵
Mateusz Kalinowski
۳
۱
Blazej Cioch
Finished
۰۲:۱۵
Piotr Chodorski
۳
۱
Jakub Glanowski
Finished
۰۲:۳۵
Makajew Maciej
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۳:۰۰
Matkowski Jakub
۲
۳
Blazej Cioch
Finished
۰۳:۱۵
Mateusz Kalinowski
۳
۰
Tomasz Lojtek
Finished
۰۳:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Petas Kacper
Finished
۰۴:۰۰
Makajew Maciej
۱
۳
Jakub Glanowski
Finished
۰۴:۳۰
Matkowski Jakub
۳
۲
Tomasz Lojtek
Finished
۰۴:۴۵
Blazej Cioch
۲
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۵:۱۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Jakub Glanowski
Finished
۰۶:۰۰
Piotr Chodorski
۲
۳
Makajew Maciej
Finished
۰۶:۳۰
Jakub Glanowski
۳
۱
Petas Kacper
Finished
۰۷:۳۰
Makajew Maciej
۱
۳
Petas Kacper
Finished
۰۸:۳۰
Ukraine
Ukraine Win Cup
Rodion Pirveli
۲
۳
Oleksandr Naida
Finished
۰۰:۰۰
Artem Maksimenko
۳
۱
Anton Yolkin
Finished
۰۰:۰۰
Anton Ryabukhin
۳
۲
Oleksandr Ivashkin
Finished
۰۰:۳۰
Rodion Pirveli
۰
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۰۱:۰۰
Anton Ryabukhin
۳
۱
Anton Yolkin
Finished
۰۱:۰۰
Artem Maksimenko
۲
۳
Oleksandr Ivashkin
Finished
۰۱:۳۰
Oleksandr Naida
۲
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۰۲:۰۰
Oleksandr Ivashkin
۳
۱
Anton Yolkin
Finished
۰۲:۰۰
Artem Maksimenko
۰
۳
Anton Ryabukhin
Finished
۰۲:۳۰
Oleksandr Naida
۳
۲
Rodion Pirveli
Finished
۰۳:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۱
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۳:۳۰
Igor Akimov
۳
۱
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۴:۰۰
Eduard Rubtsov
۰
۳
Rodion Pirveli
Finished
۰۴:۰۰
Igor Akimov
۰
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۵:۰۰
Eduard Rubtsov
۱
۳
Oleksandr Naida
Finished
۰۵:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۶:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۲
۳
Igor Akimov
Finished
۰۷:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۲
۳
Igor Akimov
Finished
۰۸:۰۰
Mukha Taras
۱
۳
Oleg Saenko
Finished
۰۹:۳۰
Oleksandr Liushnia
۳
۱
Jan Zaharov
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۲
Oleg Saenko
Finished
۱۰:۰۰
Oleksandr Liushnia
۱
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۱۰:۳۰
Viktor Sharpay
۲
۳
Mukha Taras
Finished
۱۱:۰۰
Jan Zaharov
۳
۰
Sergey Korobeinik
Finished
۱۱:۳۰
Armenia
Armenia ITT CUP
Mkrdij Sounboulian
۳
۱
Andranik Sahakyan
Finished
۰۰:۳۰
Belarus
Liga Pro
Andrei Smirnov
۳
۲
Vitalii Vinnik
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Siniavskii
۲
۳
Sergei Demidovich
Finished
۱۰:۰۰
Vitalii Vinnik
۲
۳
Vladimir Siniavskii
Finished
۱۰:۳۰
Sergei Demidovich
۰
۳
Andrei Smirnov
Finished
۱۱:۰۰
Andrei Smirnov
۰
۰
Vladimir Siniavskii
inprogress
۱۱:۳۰
Czech Republic
TT Star Series
Josef Braun
۳
۲
Radim Moravek
Finished
۱۱:۰۵
Tomas Koldas
۰
۰
Jakub Zelinka
inprogress
۱۱:۴۰