0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Saudi Arabia
Pro League
Al-Nassr Riyadh
۰
۰
Al Ahli Jeddah
inprogress
۲۰:۵۰
Al Faisaly Harmah
۰
۰
Al-Ettifaq Dammam
inprogress
۲۰:۵۰
Egypt
Premier League
El Zamalek
۰
۰
El Ismaily Sporting Club
inprogress
۲۱:۰۰
Smouha
۰
۰
Enppi
inprogress
۲۱:۰۰
Ghazl Al Mehalla
۰
۱
El Geish
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
FC Seoul
۲
۲
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۲:۰۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۰
۲
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Suwon City
۱
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۳۰
Armenia
Premier League
FC Ararat Yerevan
۰
۱
FC Ararat-Armenia
inprogress
۱۹:۳۰
Alashkert
۱
۱
Pyunik Yerevan
Finished
۱۴:۳۰
FC Urartu Banants Yerevan
۲
۰
FC Van Charencavan
Finished
۱۷:۳۰
Noravank
۳
۲
BKMA Yerevan
Finished
۱۴:۳۰
Australia
A-League
Melbourne City FC
۰
۲
Western United
Finished
۱۴:۱۵
Spain
Segunda Division
Lugo
۰
۰
Malaga CF
inprogress
۲۰:۴۵
SD Amorebieta
۰
۰
Ponferradina
inprogress
۲۰:۴۵
Republic of Korea
K-League 2
FC Anyang
۱
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۴:۰۰
Seoul E-Land FC
۰
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۴:۰۰
Busan I. Park
۰
۳
Gwangju FC
Finished
۱۱:۳۰
Japan
J League
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۲:۳۰
United States
USL Championship
New York Red Bulls II
۱
۲
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۳۰
Las Vegas Lights
۰
۱
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
Atlanta United II
۰
۰
Orange County SC
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Campeonato Brasileiro B
Criciuma EC
۰
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۵:۰۰
Tombense MG
۱
۰
EC Bahia
Finished
۰۲:۳۰
Russia
Premier League
FC Ufa
۱
۲
Gazovik Orenburg
Finished
۱۷:۳۰
FK Khimki
۳
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Agropecuario
۱
۱
Brown de Adrogue
Finished
۰۳:۴۰
Independiente Rivadavia
۲
۰
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۱:۳۰
Ecuador
Copa Ecuador
Universitario Pillaro
۰
۰
CA Samborondon
Finished
۰۰:۳۰
Norway
Eliteserien
Stromsgodset IF
۱
۰
Viking Stavanger
inprogress
۲۰:۳۰
Ham-Kam
۱
۲
Odds Ballklubb
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Allsvenskan
BK Hacken
۲
۲
IK Sirius FK
inprogress
۱۹:۳۰
IFK Goteborg
۲
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۷:۳۰
Mjallby AIF
۱
۱
Kalmar FF
Finished
۱۷:۳۰
Germany
DFB Pokal Women
VfL Wolfsburg (W)
۴
۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
inprogress
۱۹:۱۵
Belarus
Premier League
Shakhtyor Soligorsk
۰
۰
FC Vitebsk
inprogress
۲۰:۳۰
Torpedo Zhodino
۳
۴
Dinamo Minsk
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Brest
۰
۳
BATE Borisov
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Inter Milan U19
۱
۳
Cagliari U19
inprogress
۱۹:۳۰
United States
USL League Two
Texas United
۲
۲
Mississippi Brilla
Finished
۰۴:۳۰
Ocean City Noreasters
۲
۱
Philadelphia Lone Star FC
Finished
۰۳:۳۰
Seacoast United Phantoms
۴
۰
Western Mass Pioneers
Finished
۰۳:۳۰
Midwest United (W)
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۳:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
3 de Febrero
۰
۰
Rubio nu
Finished
۰۲:۰۰
Atyra FC
۰
۱
2 de Mayo
Finished
۱۸:۳۰
Club General Martin Ledesma
۰
۲
Sportivo Trinidense
Finished
۱۸:۳۰
Sportivo Luqueno
۱
۱
Pastoreo FC
Finished
۰۴:۱۵
Venezuela
Primera Division
Estudiantes de Mérida
۲
۰
Mineros de Guayana
Finished
۰۴:۰۰
Aragua FC
۰
۱
Portuguesa FC
Finished
۰۱:۴۵
Ecuador
Serie A
Gualaceo SC
۱
۴
Aucas
Finished
۰۴:۳۰
Chile
Primera Division
Curico Unido
۳
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۵:۰۰
Honduras
Reserve League
Honduras Progreso Reserves
۱
۰
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Motagua Reserves
۴
۰
CD Victoria La Ceiba Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۰
CD Vida Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Universidad O&M FC
۱
۰
San Cristobal
Finished
۰۲:۳۰
Sweden
Superettan
Trelleborgs FF
۱
۱
Landskrona Bois
Finished
۱۵:۳۰
Vasteras SK FK
۲
۲
Halmstads BK
Finished
۱۷:۳۰
AFC Eskilstuna
۴
۱
Ostersunds FK
inprogress
۱۹:۳۰
Osters IF Vaxjo
۲
۰
Jonkopings Sodra
Finished
۱۷:۳۰
IK Brage Borlange
۲
۱
Norrby IF
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Veikkausliiga
FC Inter Turku
۲
۲
Ilves
Finished
۱۸:۳۰
AC Oulu
۱
۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۸:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۱
۱
FC Lahti
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NPL Victoria
Port Melbourne Sharks SC
۱
۲
Hume City
Finished
۱۲:۰۰
Dandenong City
۱
۲
St Albans Saints
Finished
۱۱:۱۵
Avondale FC
۱
۱
Melbourne Knights
Finished
۰۹:۳۰
Altona Magic
۰
۴
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۲:۳۰
Dandenong Thunder SC
۱
۲
Heidelberg United
Finished
۱۳:۳۰
South Melbourne FC
۳
۲
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۳:۱۵
Iraq
Iraqi Premier League
Baghdad FC
۰
۱
Al Minaa
Finished
۱۷:۳۰
Al Naft SC
۲
۲
AL Zawraa SC
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Corinthians Paulista (W)
-
-
Kindermann (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Algeria
Division 1
MC Alger
۰
۱
JS Kabylie
inprogress
۲۰:۱۵
Japan
J2 League
Tokyo Verdy 1969
۱
۱
Omiya Ardija
Finished
۱۳:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Greece
Super League Women
FC PAOK Thessaloniki (W)
۲
۰
Neoi Ergoteli (W)
Finished
۱۸:۰۰
Larissa (W)
۴
۰
Avantes Chalkida (W)
Finished
۱۸:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۲
۲
Logan Lightning (W)
Finished
۰۷:۰۰
Capalaba (W)
۲
۱
Souths United NPL (W)
Finished
۱۳:۰۰
Peninsula Power (W)
۰
۰
Western Pride FC (W)
inprogress
۱۱:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Perth RedStar FC
۴
۲
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Armadale
۰
۱
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۰
Cockburn City
Finished
۱۴:۳۰
Perth
۱
۳
Bayswater City
Finished
۱۳:۳۰
Stirling Lions
۰
۱
Floreat Athena
Finished
۱۳:۳۰
Nigeria
Premier League
Enyimba
۲
۲
Nasarawa United
inprogress
۱۹:۳۰
Dakkada FC
۲
۱
Rivers United Dolphins
inprogress
۱۹:۳۰
Sunshine Stars FC
۱
۰
Katsina United FC
inprogress
۱۹:۳۰
Remo Stars
۱
۳
Kano Pillars
inprogress
۱۹:۳۰
Niger Tornadoes
۰
۰
Lobi Stars
inprogress
۱۹:۳۰
Heartland FC Owerri
۲
۱
Shooting Stars 3SC
inprogress
۱۹:۳۰
Plateau United
۳
۰
Enugu Rangers
inprogress
۱۹:۳۰
MFM - Mountain of Fire and Miracles FC
۳
۱
Gombe United
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
2. HNL
Inter Zapresic
۰
۱
NK Solin
inprogress
۲۰:۰۰
NK Dubrava Zagreb
۱
۰
NK Varazdin
inprogress
۲۰:۰۰
NK Dugopolje
۱
۱
NK Rudes Zagreb
inprogress
۲۰:۰۰
NK Osijek II
۰
۱
BSK Bijelo Brdo
inprogress
۲۰:۰۰
HNK Cibalia Vinkovci
۰
۰
NK Croatia Zmijavci
inprogress
۲۰:۰۰
Orijent 1919
۲
۰
Opatija
inprogress
۲۰:۰۰
Kustosija
۱
۰
NK Dinamo Zagreb II
inprogress
۲۰:۰۰
Australia
NPL Queensland
Brisbane City
۲
۲
Peninsula Power
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions SC
۸
۰
Capalaba
Finished
۱۳:۳۰
Eastern Suburbs
۰
۰
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۱:۴۵
Denmark
Elitedivisionen Women
AGF Aarhus (W)
۲
۰
Odense Q (W)
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Hjorring (W)
۲
۰
Kolding IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen (W)
۳
۰
Sundby (W)
Finished
۱۶:۳۰
Varde (W)
۱
۵
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
1st Division
Esbjerg F.B.
۲
۲
Jammerbugt FC.
Finished
۱۷:۰۰
Fremad Amager
۱
۴
Vendsyssel FF
Finished
۱۷:۰۰
Koge
۴
۴
Hobro
Finished
۱۷:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Toronto FC II
۲
۶
Chicago Fire FC II
Finished
۰۳:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۳۰
Japan
J3 League
Giravanz Kitakyushu
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۹:۳۰
Nepal
C Division
Sanepa Club
۱
۱
Birgunj Youth Academy
Finished
۱۱:۳۰
Pulchowk SC
۳
۱
Sports Academy Sangha
Finished
۱۴:۴۵
France
Division 1 Women
Fleury 91 FC (W)
۴
۲
St Etienne (W)
Finished
۱۷:۰۰
Dijon FC (W)
۲
۲
Stade Reims (W)
Finished
۱۷:۰۰
Soyaux Asj (W)
۲
۰
EA Guingamp (W)
Finished
۱۷:۰۰
Gpso 92 Issy (W)
۲
۵
Montpellier (W)
Finished
۱۷:۰۰
Russia
Supreme Division Women
Krasnodar FK (W)
۰
۱
CSKA Moscow (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Rostov (W)
۲
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۸:۳۰
Zvezda 2005 Perm (W)
۰
۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۲:۳۰
Zenit St Petersburg (W)
۱
۱
Rubin Kazan (W)
Finished
۱۸:۰۰
Latvia
LMT Virsliga
FK Liepaja
۱
۳
Valmieras FK
Finished
۱۶:۳۰
FS Metta/Lu
۱
۱
SK Super Nova
inprogress
۲۰:۰۰
BFC Daugava Daugavpils
۱
۲
FK Auda
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL Victoria U21
Avondale Heights U21
۰
۲
Melbourne Knights U21
Finished
۰۶:۴۵
Dandenong Thunder U21
۳
۰
Heidelberg United U21
Finished
۱۱:۳۰
Dandenong City SC U21
۴
۱
St. Albans Saints U21
Finished
۰۸:۴۵
Port Melbourne U21
۱
۲
Hume City U21
Finished
۱۴:۰۰
South Melbourne U21
۲
۰
Bentleigh Greens U21
Finished
۰۷:۴۵
Altona Magic U21
۳
۰
Green Gully U21
Finished
۱۰:۳۰
Chile
Segunda Division
Trasandino Los Andes
۱
۰
Iberia
Finished
۰۲:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Mokpo City
۲
۳
Gangneung City
Finished
۱۰:۳۰
Changwon City
۰
۱
Yangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Gimhae City
۲
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Opava U19
۲
۱
Banik Ostrava U19
Finished
۱۲:۴۵
FC Slovacko U19
۳
۳
Meteor Praha VIII U19
Finished
۱۴:۳۰
Ceske Budejovice U19
۱
۳
Fastav Zlin U19
Finished
۱۴:۳۰
Zbrojovka Brno U19
۱
۵
Sparta Prague U19
Finished
۱۶:۰۰
Viktoria Plzen U19
۱
۲
Slavia Prague U19
Finished
۱۳:۳۰
Sigma Olomouc U19
۶
۱
Pribram U19
Finished
۱۶:۳۰
Uzbekistan
Super League
FK Kokand 1912
۱
۳
PFK Qizilqum
Finished
۱۸:۳۰
Nasaf Qarshi
۰
۰
Dinamo Samarqand
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۰
۰
Pakhtakor Tashkent
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
United States
NWSL
Orlando Pride SC (W)
۲
۲
Washington Spirit (W)
Finished
۰۳:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Seoul Jungnang
۱
۲
Pyeongchang FC
Finished
۰۸:۳۰
Ireland
National League Women
Cork City (W)
۰
۴
Shelbourne (W)
Finished
۱۵:۳۰
Treaty United FC (W)
۰
۰
Sligo Rovers (W)
inprogress
۲۰:۳۰
DLR Waves (W)
۰
۰
Galway (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Iceland
2. Deild
IR Reykjavik
۱
۱
Magni
Finished
۱۸:۳۰
Aegir
۳
۰
KF Fjardabyggd Eskifjordur
Finished
۱۸:۳۰
KF Fjallabyggdar
۱
۰
Throttur Reykjavik
inprogress
۲۰:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Subiaco AFC
۰
۰
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۰
۱
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۲
۳
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Mandurah City
۹
۲
Forrestfield United
Finished
۱۱:۳۰
UWA Nedlands
۰
۳
Western Knights SC
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville
۱
۱
Quinns FC
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۰
۲
Torgelower SV Greif
Finished
۱۵:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
Rudar Prijedor
۰
۱
HSK Zrinjski Mostar
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
VfB Lubeck II
۴
۵
TSV Altenholz
Finished
۱۶:۳۰
World
Friendly International Matches
India
۰
۰
Jordan
inprogress
۲۰:۳۰
England
League 2
Mansfield Town
۰
۲
Port Vale
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
NPL South Australia
North Eastern Metro Stars
۲
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۴
۱
West Torrens Birkalla
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۱
۱
Adelaide United NPL
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۳
۰
Cumberland United
Finished
۰۹:۳۰
South Adelaide
۱
۱
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
Lithuania
I Lyga
Vilnius FK Zalgiris B
۱
۰
Marijampole City
Finished
۱۴:۳۰
FK Riteriai B
۱
۱
BE1 NFA
Finished
۱۸:۳۰
Minija Kretinga
۰
۰
BFA Vilnius
Finished
۱۵:۳۰
FK Neptunas Klaipeda
۴
۳
FK Ekranas
Finished
۱۶:۳۰
Banga Gargzdai II
۰
۰
FK Nevezis Kedainiai
inprogress
۲۰:۳۰
FK Babrungas Plunge
۵
۰
FC Garliava
Finished
۱۵:۳۰
FK Atmosfera
۰
۳
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NSW Premier League Youth
Manly United FC U20
۱
۲
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۱:۳۰
Mt Druitt Town Rangers U20
۰
۰
Blacktown City U20
Finished
۰۶:۳۰
Marconi Stallions U20
۰
۵
Sydney FC U20
Finished
۱۱:۱۵
Australia
South Australia State League 1
Eastern United
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۰
۱
Playford Patriots
Finished
۱۴:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۱
۲
Adelaide University
Finished
۱۴:۳۰
Modbury Jets
۶
۳
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۴
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۳
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Hungary
U19 1st Division
Kisvarda FC U19
۱
۰
Nyiregyhaza U19
Finished
۱۲:۳۰
Gyori ETO FC U19
۲
۱
Vasas Budapest U19
Finished
۱۳:۳۰
Diosgyori U19
۲
۵
Kecskemeti TE U19
Finished
۱۵:۰۰
Pecsi MFC U19
۶
۱
Ujpesti TE U19
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Esiliiga B
FC Tallinn
۲
۲
Tartu Kalev
Finished
۱۶:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
۲
۲
Tartu JK Welco
Finished
۱۵:۳۰
Tabasalu Charma
۵
۱
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۶:۳۰
Raplamaa JK
۱
۴
Nomme Kalju II
Finished
۱۶:۳۰
Morocco
Coupe du Trone
Maghreb de Fes
۰
۰
CA Youssoufia Berrechid
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Serie C
Sao Jose PA
۱
۱
FC Atletico Cearense
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal
SC Salgueiros
۰
۰
Leca FC
Finished
۱۷:۳۰
Paredes
۱
۰
ARS Martinho
Finished
۱۷:۳۰
Prozis / Vilaverdense FC
۰
۰
Maritimo Funchal II
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
HPS (W)
۵
۰
Ilves Tampere (W)
Finished
۱۵:۳۰
NJS (W)
۰
۱
ONS Oulu (W)
Finished
۱۵:۳۰
HJK Helsinki (W)
۱
۲
KuPs (W)
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 2
Trat FC
۳
۳
Lampang FC
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
National Super League
Shabana FC
۱
۱
Muranga Seal
Finished
۱۴:۳۰
Mully Children Family
۲
۰
SS Assad
Finished
۱۶:۳۰
Naivas FC
۱
۰
Fortune Sacco
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Youth Western Australia
Balcatta U20
۲
۵
Gwelup Croatia U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۰
۱
Floreat Athena U20
Finished
۱۱:۳۰
Armadale U20
۳
۲
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth RedStar U20
۶
۱
Sorrento U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth U20
۳
۱
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Tasmania Championship
New Town Eagles
۰
۲
Hobart United
Finished
۰۸:۳۰
Poland
III Liga
Legia Warsaw II
۲
۲
Ursus Warsawa
Finished
۱۴:۳۰
Blekitni Stargard
۱
۲
Unia Janikowo
Finished
۱۷:۳۰
Avia Swidnik
۵
۰
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
inprogress
۱۹:۳۰
Cracovia Krakow II
۱
۱
Wisloka Debica
Finished
۱۵:۳۰
Rekord Bielsko-Biala
۲
۲
MKP Carina Gubin
Finished
۱۷:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۳
۱
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
Finished
۱۵:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۰
۰
KSZO Ostrowiec
inprogress
۱۹:۳۰
GKS Przodkowo
۰
۱
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۸:۳۰
Foto-Higiena Gac
۲
۳
Piast Zmigrod
Finished
۱۶:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۰
۰
Siarka Tarnobrzeg
inprogress
۱۹:۳۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
۱
۰
Baltyk Koszalin
inprogress
۱۹:۳۰
LKS Lodz II
۳
۲
Unia Skierniewice
Finished
۱۳:۳۰
GKS Wikielec
۳
۰
MLKS Wissa Szczuczyn
Finished
۱۴:۳۰
Baltyk Gdynia
۲
۱
ZKS Kluczevia
Finished
۱۴:۳۰
Sleza Wroclaw
۴
۲
Polonia Bytom
Finished
۱۶:۳۰
Zaglebie Lubin II
۵
۱
Gornik Zabrze II
Finished
۱۸:۳۰
Korona Rzeszow
۲
۰
Unia Tarnow
inprogress
۱۹:۳۰
Jarota Jarocin
۱
۰
Stolem Gniewino
inprogress
۱۹:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۰
۰
Warta Gorzow
inprogress
۱۹:۳۰
Olimpia Grudziadz
۷
۲
KS Polonia Sroda Wlkp
inprogress
۱۹:۳۰
Pelikan Lowicz
۰
۱
Polonia Warszawa
inprogress
۲۰:۳۰
Lechia Zielona Gora
۳
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۶:۳۰
MKS Podlasie Biala Podlaska
۱
۰
Tomasovia Tomaszow
Finished
۱۷:۳۰
Mlks Znicz Biala Piska
۴
۱
Sokol Aleksandrow
Finished
۱۸:۳۰
MKS Kluczbork
۱
۳
Odra Wodzislaw
inprogress
۱۹:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
۴
۰
Miedz Legnica ll
inprogress
۱۹:۳۰
Stal Brzeg
۳
۱
Karkonosze Jelenia Gora
inprogress
۱۹:۳۰
Sokol Kleczew
۱
۱
Starogard Gdanski
inprogress
۱۹:۳۰
South Africa
Nedbank Cup
Mamelodi Sundowns FC
۱
۰
Marumo Gallants FC
inprogress
۲۰:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Botev Plovdiv 1912
۱
۰
Beroe Stara Zagora
inprogress
۲۰:۰۰
Macao
1st Division
CD Lun Lok
۴
۳
Cheng Fung
Finished
۱۷:۳۰
Monte Carlo
۰
۳
Chao Pak Kei (CPK)
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Fatih Karagumruk U19
۳
۳
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۷:۳۰
Goztepe SK U19
۴
۰
Giresunspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Keciorengucu U19
۰
۵
Kocaelispor U19
Finished
۱۶:۳۰
Gaziantep BB U19
۳
۴
Altay U19
Finished
۱۶:۳۰
Bandirmaspor U19
۱
۲
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۶:۳۰
Antalyaspor U19
۱
۱
Adana Demirspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Caykur Rizespor U19
۱
۱
Galatasaray U19
Finished
۱۶:۳۰
Istanbulspor U19
۱
۲
Tuzlaspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Kayserispor U19
۱
۲
Trabzonspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Torku Konyaspor U19
۱
۰
Alanyaspor U19
Finished
۱۴:۳۰
Menemenspor U19
۳
۲
Samsunspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Umraniyespor U19
۵
۰
Eyupspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Manisa U19
۵
۱
Adanaspor FK U19
Finished
۱۶:۳۰
Bursaspor U19
۲
۱
Boluspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۱
۲
Hatayspor U19
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga
JK Nomme United
۲
۲
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۶:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۰
۳
Viimsi JK
Finished
۱۶:۳۰
Harju Jalgpallikool
۴
۲
FC Elva
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 2
Skovshoved
۲
۱
AB Tarnby
Finished
۱۶:۳۰
Kfum Kobenhavn
۲
۰
Koge Nord FC
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 3
B 1909
۳
۲
OKS
Finished
۱۶:۳۰
Tarup-Paarup IF
۳
۱
Aarhus Fremad II
Finished
۱۵:۳۰
Varde
۰
۰
Marienlyst
inprogress
۱۷:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
HSV ODIN '59
۳
۳
Harkemase Boys
Finished
۱۷:۰۰
ACV Assen
۰
۲
Excelsior 31
Finished
۱۷:۰۰
Australia
New South Wales League One
St George City FA
۰
۰
Central Coast Mariners Academy NPL
Finished
۱۳:۳۰
SD Raiders FC
۲
۰
Hills United Brumbies
Finished
۱۳:۳۰
NWS Spirit
۲
۲
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۴:۰۰
Blacktown Spartans
۲
۱
Northern Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Hakoah Sydney City East
۰
۶
St. George Saints
Finished
۱۳:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۳
۰
Mounties Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
Croatia
U19 League
NK Slaven Belupo Koprivnica U19
۲
۰
NK Varazdin U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Osijek U19
۳
۳
NK Dugopolje U19
Finished
۱۲:۳۰
Bjelovar U19
۱
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Istra 1961 U19
۱
۲
NK Lokomotiva Zagreb U19
inprogress
۲۰:۳۰
Serbia
U19 League
FK Partizan Belgrade U19
۲
۰
OFK Beograd U19
Finished
۱۲:۳۰
Vodovac U19
۳
۴
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۳:۳۰
Mava abac U19
۲
۱
Zemun U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Radnicki 1923 U19
۳
۲
FK Brodarac U19
Finished
۱۵:۳۰
Spartak Subotica U19
۱
۱
FK Rad Belgrade U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Graficar U19
۰
۱
Cukaricki U19
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۱
۳
Belconnen United U23
Finished
۰۹:۴۵
O'Connor Knights U23
۵
۲
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
Australia
NPL Capital Territory
O'Connor Knights
۴
۳
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
Monaro Panthers FC
۶
۰
Belconnen United
Finished
۱۲:۱۵
Australia
NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne (W)
۹
۰
Bayside Utd (W)
Finished
۱۰:۳۰
Japan
L1 League Women
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
NGU Nagoya FC (W)
۱
۱
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nittaidai Nippon Scu (W)
۱
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۳
۰
Angeviolet Hiroshima (W)
Finished
۱۰:۳۰
Fiji
Cup
Ba FC
۲
۱
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۸:۳۰
Lautoka
۱
۰
Rewa FC
Finished
۱۲:۳۰
Nadroga
۲
۰
Nasinu FC
Finished
۱۰:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
Jablonec B
۰
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۲:۴۵
Slovan Liberec B
۰
۱
FK Prepere
Finished
۱۳:۰۰
Slovan Velvary
۰
۱
Hradec Kralove B
inprogress
۱۹:۳۰
Usti N Orlici
۰
۳
FK Chlumec
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FC Einheit Rudolstadt
۱
۱
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۶:۳۰
FSV Wacker Nordhausen
۰
۲
SV Blau-Weiss Zorbau
Finished
۱۶:۳۰
FC International Leipzig
۴
۰
FC Carl Zeiss Jena II
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Cup Women
Sporting (W)
۰
۰
Famalicao (W)
inprogress
۲۰:۴۵
Iceland
3. Deild
Vidir Gardur
۵
۲
KFS Vestmennaeyjar
inprogress
۱۹:۳۰
Kari Akranes
۰
۲
Dalvik/Reynir
inprogress
۲۰:۰۰
Vaengir Jupiters
۲
۳
KFG Gardabaer
Finished
۱۸:۳۰
Sindri
۲
۱
Kormakur/hvot
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III Play Offs
CS Minaur Baia Mare
۳
۲
Metalurgistul Cugir
Finished
۱۹:۰۰
CS Afumati
۰
۲
CS Tunari
Finished
۱۹:۰۰
AFC Odorheiu Secuiesc
۱
۰
Viitorul Daesti
Finished
۱۹:۰۰
Dante Botosani
۱
۱
CSM Focsani
Finished
۱۹:۰۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۱
۱
Acs Gloria Popesti Leordeni
Finished
۱۹:۰۰
CSM Slatina
۲
۰
FC Pucioasa
Finished
۱۹:۰۰
CS Hunedoara
۰
۰
Club Atletic Oradea
Finished
۱۹:۰۰
ACS Dumbravita
۱
۳
CSM Cetate Deva
Finished
۱۹:۰۰
Otelul Galati
۲
۰
ACS Foresta Suceava
Finished
۱۹:۰۰
Norway
3. Division avd. 2
FK Toten
۱
۳
Elverum
Finished
۱۸:۳۰
Lillehammer
۱
۱
Honefoss BK
Finished
۱۸:۳۰
Floro SK
۲
۰
Volda
Finished
۱۸:۳۰
Foerde
۲
۰
Raufoss 2
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Carioca U20
Madureira RJ U20
۲
۱
Bangu AC RJ U20
Finished
۱۷:۳۰
Sao Paulo FC U20
۱
۵
7 de Abril U20
Finished
۱۷:۳۰
Norway
2. Division Group 1
Kvik Halden FK
۱
۱
Staal Jørpeland
Finished
۱۶:۳۰
Sotra Sportsklubb
۱
۲
Egersund IK
Finished
۱۵:۳۰
Moss
۲
۱
Strommen IF
Finished
۱۸:۳۰
Oygarden FK
۲
۱
Oern-Horten
Finished
۱۵:۳۰
Notodden FK
۰
۴
Flekkeroy IL
Finished
۱۸:۳۰
Ullern
۰
۳
FK Arendal
Finished
۱۷:۳۰
Kenya
Premier League
Ulinzi Stars
۰
۰
Bandari
Finished
۱۴:۳۰
Kenya Police FC
۲
۱
Posta Rangers FC
Finished
۱۴:۳۰
Sofapaka
۱
۰
Vihiga Bullets
Finished
۱۶:۳۰
Mathare United
۰
۲
Tusker
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kolmonen
SIF
۱
۳
VPS-j
Finished
۱۵:۳۰
SaPa
۰
۲
FC Espoo
Finished
۱۷:۳۰
POHU
۱
۶
MPS
Finished
۱۷:۳۰
MYPA
۴
۰
KoPa
Finished
۱۶:۳۰
PaiHa
۲
۱
TPS II
Finished
۱۶:۳۰
TPK
۲
۳
PIF Parainen II
inprogress
۱۹:۳۰
Espa
۱
۶
EPS Reservi
Finished
۱۶:۰۰
Malaysia
Liga M3
Malaysia University
۰
۰
KSR Sains
Finished
۱۳:۱۵
BRM FC
۱
۱
Bukit Tambun FC
Finished
۱۷:۱۵
Real Chukai
۳
۲
Harini KS FC
Finished
۱۳:۱۵
PIB FC
۱
۰
Kijang Rangers FC
Finished
۱۳:۱۵
Australia
FFA Cup
Olympia FC Warriors
۱
۶
South Hobart
Finished
۱۳:۰۰
Devonport City
۱
۰
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3
The Lakes
۷
۲
Centenary Stormers
Finished
۱۲:۳۰
Burleigh Heads
۵
۱
Tallebudgera Valley FC
Finished
۱۱:۳۰
Pine Hills
۴
۰
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Victoria 2
Manningham United Blues
۱
۱
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۱
۰
Moreland City FC
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۹:۳۰
Werribee City
۰
۴
Moreland Zebras
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Weston Workers
۲
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۹:۰۰
Adamstown Rosebud FC
۳
۴
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Maitland
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Chivas Guadalajara (W)
۱
۱
Monterrey (W)
Finished
۰۶:۳۶
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
UCAM Murcia
۰
۱
FC Barcelona B
inprogress
۲۱:۰۰
San Fernando Club Deportivo
۰
۰
CD Atletico Baleares
inprogress
۲۱:۰۰
CD Alcoyano
۰
۰
Gimnastic de Tarragona
inprogress
۲۱:۰۰
Real Balompedica Linense
۰
۰
FC Andorra
inprogress
۲۱:۰۰
Albacete Balompie
۰
۱
UE Costa Brava
inprogress
۲۱:۰۰
Sevilla Atletico
۰
۰
Linares Deportivo
inprogress
۲۱:۰۰
Sanluqueno
۰
۰
Villarreal CF B
inprogress
۲۱:۰۰
CE Sabadell
۰
۰
Algeciras CF
inprogress
۲۱:۰۰
Castellon
۰
۰
UE Cornella
inprogress
۲۱:۰۰
Hungary
NB I Women
MTK Hungaria FC (W)
۰
۰
Haladas Viktoria (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Hong Kong
Cup Women
Wofoo Tai Po (W)
۲
۲
Citizen AA (W)
Finished
۱۹:۰۰
Happy Valley (W)
۰
۱
Shatin (W)
Finished
۱۶:۳۰
Kitchee (W)
۲
۰
Standard Perpetual MLFA (W)
Finished
۱۵:۰۰
Norway
Toppserien Women
Valerenga (W)
۱
۱
Rosenborg BK (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Ifo Bromolla IF (W)
۱
۱
IK Uppsala (W)
Finished
۱۷:۳۰
Mallbackens IF (W)
۴
۰
Team TG FF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Alvsjo AIK (W)
۰
۴
Vaxjo (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sundsvall (W)
۱
۲
Jitex BK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bergdalens IK (W)
۰
۳
IFK Norrkoping (W)
Finished
۱۷:۳۰
Malawi
Super League
Blue Eagles
۰
۰
Kamuzu Barracks
Finished
۱۷:۰۰
MAFCO
۳
۰
Rumphi United
Finished
۱۷:۰۰
Big Bullets
۳
۱
Silver Strikers
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Hessen
Hadamar
۲
۲
SV Neuhof
Finished
۱۷:۳۰
SC Waldgirmes
۳
۱
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۷:۳۰
FC Eddersheim
۲
۳
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۷:۳۰
SC Hessen Dreieich
۲
۱
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۷:۳۰
VFB Ginsheim
۲
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Sola
۲
۲
Djerv 1919
Finished
۱۷:۳۰
Stord Sunnhordland FK
۱
۴
Vidar
Finished
۱۶:۳۰
Brann 2
۲
۰
IL Brodd
Finished
۱۷:۳۰
Bjarg
۳
۰
Bremnes
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Landesliga
Sportunion Mauer
۰
۲
SR Donaufeld
Finished
۱۶:۳۰
KAC 1909
۱
۱
ASK Klagenfurt
Finished
۱۹:۰۰
Post SV Wien
۰
۳
FC Stadlau
Finished
۱۸:۳۰
SV Frauental
۵
۱
SC Stadtwerke Bruck/Mur
inprogress
۱۹:۳۰
SV Donau
۰
۰
SV Wienerberger
Finished
۱۸:۳۰
SC Retz
۰
۰
SC Ortmann
inprogress
۱۹:۳۰
ASK Horitschon
۲
۱
Saint Margarethen
inprogress
۲۰:۰۰
St. Jakob/Ros
۰
۰
SAK Klagenfurt
inprogress
۲۰:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FC Okzhetpes
۶
۰
FK Shakhtar Bulat
Finished
۱۵:۳۰
FK Ekibastuz
۰
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۵:۳۰
FK Kyran
۱
۳
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۶:۳۰
Kairat Academy 2
۲
۲
Akademiya Ontyustik
Finished
۱۵:۳۰
FK Baykonur Kyzylorda
۰
۴
Zhenys
Finished
۱۶:۳۰
FK Taraz Karatau 2
۳
۰
Yassy Turkistan
Finished
۱۶:۳۰
FC Astana Reserves
۵
۲
FK Igilik
Finished
۱۲:۳۰
Singapore
Premier League
Tanjong Pagar United FC
۴
۲
Tampines Rovers FC
Finished
۱۴:۰۰
Hougang United FC
۳
۱
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۴:۰۰
Slovakia
U19 Liga
FK Poprad U19
۱
۲
MFK Zemplin Michalovce U19
Finished
۱۳:۳۰
MFK Ruzomberok U19
۰
۲
AS Trencin U19
Finished
۱۳:۳۰
Slovan Bratislava U19
۴
۱
FC Petrzalka U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
۱
۰
FK Senica U19
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Trnava U19
۴
۰
FC Nitra U19
Finished
۱۳:۳۰
MSK Zilina U19
۲
۲
Zp Sport Podbrezova U19
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Altona City
۳
۰
Corio
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL South Australia Women
Adelaide Comets (W)
۸
۲
Adelaide City (W)
Finished
۱۲:۱۵
West Adelaide (W)
۰
۰
FFSA NTC (W)
Finished
۱۲:۱۵
Australia
Queensland Premier League 2
Samford Rangers FC
۵
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۲:۰۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Angered BK
۲
۱
IFK Kumla FK
Finished
۱۶:۳۰
Grebbestads IF
۱
۳
Stenungsunds IF
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
FBK Balkan
۰
۱
Hogsby IK
Finished
۱۸:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Eidsvold TF
۲
۱
Levanger FK
Finished
۱۷:۳۰
Kjelsas Oslo
۴
۰
Gjovik-Lyn
Finished
۱۸:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۴
۲
Baerum SK Sandvika
Finished
۱۸:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۲
۰
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Stuttgarter Kickers
۲
۰
SV Oberachern
Finished
۱۸:۰۰
FV Ravensburg
۲
۱
1.fc Bruchsal
Finished
۱۸:۰۰
SGV Freiberg
۷
۱
FV Lorrach-Brombach
Finished
۱۸:۰۰
FC Astoria Walldorf II
۴
۲
FC Nottingen
Finished
۱۸:۰۰
SSV Reutlingen 05
۴
۲
Goeppinger SV
Finished
۱۸:۰۰
FC 1908 Villingen
۱
۲
TSV Ilshofen
Finished
۱۸:۰۰
Rielasingen-Arlen
۱
۰
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۱۸:۰۰
SV Linx
۲
۳
Freiburger FC
Finished
۱۸:۰۰
Neckarsulm Sport Union
۰
۲
Sportfreunde Dorfmerkingen
Finished
۱۸:۰۰
TSG Backnang
۴
۳
FSV 08 Bissingen
Finished
۱۸:۰۰
Netherlands
Tweede Divisie
Scheveningen
۲
۱
Kozakken Boys
Finished
۱۸:۰۰
Rijnsburgse Boys
۲
۱
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۱۸:۰۰
ASWH
۱
۵
Noordwijk
Finished
۱۸:۰۰
Tielse EC
۲
۲
Amsterdam FC
Finished
۱۸:۰۰
De Treffers
۱
۱
HHC Hardenberg
Finished
۱۸:۰۰
IJsselmeervogels
۳
۰
GVVV Veenendaal
Finished
۱۸:۰۰
Excelsior Maassluis
۴
۰
SV Spakenburg
Finished
۱۸:۰۰
Quick Boys
۱
۳
Volendam Reserves
Finished
۱۸:۰۰
Koninklijke HFC
۴
۱
Katwijk
Finished
۱۸:۰۰
Iceland
1. Deild
UMF Grindavik
۱
۰
Fylkir Reykjavik
Finished
۱۸:۳۰
IF Vestri
۳
۳
Thor Akureyri
Finished
۱۸:۳۰
Grotta
۵
۱
KV Vesturbaer
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
3. HNL
NK Trnje
۰
۱
NK Lucko
inprogress
۲۰:۰۰
NK Udarnik Kurilovec
۰
۱
NK Vrbovec
inprogress
۲۰:۰۰
NK Bistra
۱
۱
NK Mladost Petrinja
inprogress
۲۰:۰۰
NK OSK Otok
۰
۰
HNK Zmaj Makarska
inprogress
۲۰:۰۰
Uljanik
۴
۰
Pazinka
inprogress
۲۰:۰۰
NK Tekstilac Ravnice
۰
۰
Ponikve
inprogress
۲۰:۰۰
Zagora Unesic
۱
۱
NK Sloga Mravince
inprogress
۲۰:۰۰
Vuteks Sloga
-
-
NK Croatia Dakovo
inprogress
۲۰:۳۰
Ecuador
Superliga Women
Guayaquil City (W)
۱
۳
Universidad Catolica del Ecuador (W)
Finished
۱۹:۰۰
EL Nacional (W)
۲
۴
LDU Quito (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
FC Hlucin
۳
۲
Unicov
inprogress
۱۹:۳۰
Frydek Mistek
۱
۰
SFK Vrchovina
Finished
۱۷:۰۰
Uhersky
۲
۰
Vysocina Jihlava B
inprogress
۱۹:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۱
۰
Fastav Zlin II
inprogress
۱۹:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۳
۱
FC Vratimov
Finished
۱۲:۴۵
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Koblenz
۳
۰
FV Diefflen
Finished
۱۶:۳۰
FC Hertha Wiesbach
۲
۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۸:۰۰
VfR Wormatia Worms
۴
۰
FC Karbach
Finished
۱۶:۳۰
FSV Salmrohr 1921
۱
۱
FV Eppelborn
Finished
۱۸:۰۰
TSV Emmelshausen
۱
۱
FSV Jagersburg
Finished
۱۸:۰۰
FV Engers 07
۳
۳
Arminia Ludwigshafen
Finished
۱۸:۰۰
Sportfreunde Eisbachtal
۸
۱
TSG Pfeddersheim
Finished
۱۸:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
FK Drina Zvornik
۵
۲
Buducnost Pilica
inprogress
۲۰:۰۰
FK Modrica
۲
۱
FK Slavija Sarajevo
inprogress
۱۹:۳۰
Sutjeska Foca
۳
۲
FK Zvijezda 09
inprogress
۱۹:۳۰
FK Podrinje
۴
۱
FK Tekstilac Derventa
inprogress
۱۹:۳۰
Sloga Doboj
۵
۰
Omarska
inprogress
۱۹:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۱
۰
Sloboda Novi Grad
inprogress
۱۹:۳۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
۰
۱
FK Krupa na Vrbasu
inprogress
۱۹:۳۰
FK Borac Kozarska Dubica
۲
۱
Kozara
inprogress
۱۹:۳۰
France
National 2, Group C
Monaco 2
۲
۱
Olympique Lyon 2
inprogress
۲۰:۳۰
Toulon Var
۰
۰
GOAL FC
inprogress
۲۰:۳۰
Lyon Duchere
۰
۳
RC Grasse
inprogress
۲۰:۳۰
Martigues
۲
۰
US Marignane
inprogress
۲۰:۳۰
GFA Rumilly Vallieres
۱
۱
Olympique Marseille II
inprogress
۲۰:۳۰
St. Priest
۰
۰
Jura Sud Foot
inprogress
۲۰:۳۰
Fréjus
۱
۰
Aubagne
inprogress
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga East
FCM Traiskirchen
۱
۰
ASV Drassburg
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
5. Liga
FC Irp Cesky Tesin
۱
۲
Krnov
inprogress
۱۹:۳۰
Lokomotiva Petrovice
۰
۹
SK Moravan Oldrisov
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Sarpsborg 08 2
۱
۴
Pors Grenland
Finished
۱۶:۳۰
Follo Fotball Ski
۱
۱
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۶:۳۰
Fredrikstad 2
۳
۱
Randesund
Finished
۱۷:۳۰
Halsen
۴
۲
Express
Finished
۱۷:۳۰
Australia
FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۲
۰
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
۳
۰
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۵:۰۰
Lithuania
II Lyga
FK Utenis Utena
۳
۲
FK Silute
Finished
۱۶:۳۰
Chile
Primera B
CD Santa Cruz
۲
۰
Santiago Wanderers
Finished
۰۲:۳۰
CD Puerto Montt
۰
۰
Barnechea
inprogress
۲۱:۰۰
Santiago Morning
۰
۰
Cobreloa Calama
inprogress
۲۱:۰۰
Japan
J4 League
FC Osaka
۳
۲
Kochi United SC
Finished
۰۸:۳۰
Suzuka Unlimited
۰
۲
Verspah Oita
Finished
۰۸:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۳
Honda Lock
Finished
۰۸:۳۰
Kagura Shimane FC
۰
۱
Veertien Mie
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Capital Territory Premier League Women
Belconnen United (W)
۶
۱
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Panama
Liga Prom
Mario Mendez FC
۰
۰
UMECIT
Finished
۰۴:۳۰
India
Chennai Senior Division
RBI
۱
۲
Arrows FC
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Warners Bay FC (W)
۲
۴
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۳:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
FK Fyllingsdalen
۱
۱
Lokomotiv Oslo
Finished
۱۵:۰۰
Stabaek IF II
۱
۶
FC Lyn Oslo
Finished
۱۸:۳۰
Froya
۲
۰
Oppsal
Finished
۱۶:۳۰
Os Turnforening
۴
۱
IL Sandviken
Finished
۱۶:۳۰
Grei
۰
۱
Nordstrand
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Funnefoss/Vormsund
۲
۱
FK Senja Silsand
Finished
۱۵:۳۰
Mjoendalen 2
۶
۰
Bossekop UL
Finished
۱۷:۳۰
Cambodia
Cup
Phnom Penh Crown
۲
۱
Visakha FC
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
SV Pullach
۳
۲
FC Unterfohring
Finished
۱۶:۳۰
VFB Hallbergmoos
۳
۰
SV Fortuna Regensburg
Finished
۱۸:۳۰
TSV 1865 Dachau
۳
۰
1. FC Sonthofen
Finished
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Melhus IL
۱
۴
Kolstad
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Real Union Club de Irun
۰
۰
CD Tudelano
inprogress
۲۱:۰۰
Deportivo La Coruna
۰
۰
Unionistas de Salamanca CF
inprogress
۲۱:۰۰
CD Calahorra
۰
۰
Talavera
inprogress
۲۱:۰۰
Cultural Leonesa
۰
۰
UD Logrones
inprogress
۲۱:۰۰
CD Badajoz
۰
۰
Rayo Majadahonda
inprogress
۲۱:۰۰
Racing de Ferrol
۰
۰
Inter de Madrid
inprogress
۲۱:۰۰
Zamora
۰
۰
Real Valladolid B
inprogress
۲۱:۰۰
SD Logrones
۰
۰
Celta de Vigo B
inprogress
۲۱:۰۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۰
۰
Tallinna JK Legion
inprogress
۲۱:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CA Fenix
۰
۰
CA Ituzaingo
inprogress
۲۰:۳۵
Deportivo Armenio
۰
۰
Comunicaciones de Bueno Aires
inprogress
۲۰:۳۵
Morocco
Botola Pro 2
Chabab Atlas Khenifra
۰
۰
KACM Kawkab Marrakesh
inprogress
۲۰:۳۰
Olympique Dcheira
۰
۰
TAS Casablanca
inprogress
۲۰:۳۰
Chabab Ben Guerir
۰
۰
WAF Fes
inprogress
۲۰:۳۰
Germany
Verbandsliga
SG Kinzenbach
۰
۲
SV Bauerbach
inprogress
۲۰:۰۰
Italy
Serie D, Girone E
Poggibonsi
۲
۰
US Gavorrano
inprogress
۲۰:۰۰
Poland
IV Liga
LKS Wislanka Grabie
۰
۱
Dalin Myslenice
inprogress
۱۹:۳۰
Granit Roztoka
۵
۲
Iskra Ksieginice
Finished
۱۳:۳۰
Blekitni Orneta
۷
۱
Zatoka Braniewo
Finished
۱۸:۳۰
Bytovia Bytow
۰
۱
Jaguar Gdansk
inprogress
۲۰:۳۰
KTS-K Luzino
۳
۰
Kaszubia Koscierzyna
Finished
۱۳:۳۰
Finland
U20 League
FC Honka U20
۴
۱
VJS Vantaa U20
inprogress
۱۹:۳۰
KaPa U20
۰
۲
KuPS Kuopio U20
Finished
۱۵:۳۰
KaaPo U20
۴
۰
TPS U20
Finished
۱۴:۳۰
HJK Helsinki U20
۳
۰
IF Gnistan U20
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Gamma Ethniki
Proodeftiki FC
۴
۰
Iraklis Larissa
Finished
۱۸:۳۰
Makedonikos FC
۲
۱
Ilioupoli GS
Finished
۱۸:۳۰
Agrotikos Asteras
۲
۳
Panachaiki
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
SC Bruhl St. Gallen
۴
۱
FC Sion II
Finished
۱۸:۳۰
AC Bellinzona
۲
۰
Chiasso
Finished
۱۸:۳۰
SC Cham
۳
۱
Young Boys II
Finished
۱۸:۳۰
FC Bavois
۱
۳
Rapperswil Jona
Finished
۱۸:۳۰
Breitenrain
۱
۰
Stade Nyonnais
Finished
۱۸:۳۰
YF Juventus Zurich
۱
۱
FC Black Stars
Finished
۱۸:۳۰
Etoile Carouge FC
۰
۳
Zurich II
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
Division 1 Women
Luzern (W)
۳
۱
Young Boys Berna (W)
Finished
۱۸:۳۰
FC St. Gallen Staad (W)
۲
۱
FC Aarau (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Slovakia
3. Liga
FK Poprad
۲
۱
Slavia TU Kosice
Finished
۱۸:۳۰
Slovan Giraltovce
۱
۳
Ofk-Sim Raslavice
inprogress
۱۹:۳۰
FK Spisska Nova Ves
۱
۰
MFK Vranov nad Topl'ou
inprogress
۱۹:۳۰
Spartak Myjava
۰
۱
TJ Druzstevnik Velke Ludince
inprogress
۱۹:۳۰
SK Tomasov
۰
۱
TJ Rovinka
inprogress
۱۹:۳۰
FK Slovan Duslo Sala
۲
۰
FK Nove Zamky
inprogress
۱۹:۳۰
FK Pokrok Sez Krompachy
۱
۰
OSK Rudnany
inprogress
۱۹:۳۰
Povazska Bystrica
۲
۰
FK Marcelova
inprogress
۱۹:۳۰
OK Castkovce
۲
۰
OFK Malzenice
inprogress
۱۹:۳۰
SKM Liptovsky Hradok
۱
۱
TJ Tatran Oravske Vesele
inprogress
۱۹:۳۰
Slovakia
I Liga Women
Dukla Banska Bystrica (W)
۰
۲
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۸:۰۰
Union Nove Zamky (W)
۲
۰
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Betis FC U20
۱
۳
CA Serranense U20
Finished
۱۷:۳۰
Uberlandia U20
۲
۱
Minas Boca U20
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Mineiro U20
۲
۰
Athletic Club MG U20
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga Playoffs
BFC Dynamo Berlin
۰
۲
VfB Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Perth Redstar FC (W)
۷
۰
Curtin University FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Japan
L2 League Women
Fukuoka Anclas (W)
۰
۳
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۱۱:۳۰
FC Yamato Sylphid (W)
۲
۱
Veertien Mie (W)
Finished
۰۸:۳۰
Norddea Hokkaido (W)
۰
۵
JFA Academy (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Victoria NPL 2 Youth
Brunswick City SC U21
۲
۱
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۷:۳۰
Manningham United Blues U21
۱
۲
Langwarrin U21
Finished
۰۷:۳۰
Werribee City U21
۰
۱
Moreland Zebras U21
Finished
۰۷:۱۵
North Geelong U21
۹
۱
Moreland City U21
Finished
۰۷:۱۵
Peru
Primera Division
Universidad San Martin
۱
۰
Asociacion Deportiva Tarma
inprogress
۲۰:۳۰
France
National 2, Group B
Fleury Merogis
۳
۰
RC Lens 2
inprogress
۲۰:۳۰
ASM Belfort
۱
۱
Reims II
inprogress
۲۰:۳۰
Sannois Saint-Gratien
۲
۰
Haguenau
inprogress
۲۰:۳۰
St-Maur Lusitan
۰
۱
Olympique St Quentin
inprogress
۲۰:۳۰
AS Beauvais Oise
۰
۱
Sainte Genevieve Sports
inprogress
۲۰:۳۰
Schiltigheim
۰
۱
Paris 13 Atletico
inprogress
۲۰:۳۰
Metz II
۱
۰
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
inprogress
۲۰:۳۰
Algeria
U21 League 1
ES Setif U21
۱
۰
JS Saoura U21
inprogress
۲۰:۱۵
WA Tlemcen U21
۰
۱
ASO Chlef U21
inprogress
۲۰:۱۵
Romania
Liga III, Seria 1
CS Sporting Juniorul Vaslui
۰
۲
Stiinta Miroslava
inprogress
۱۹:۳۰
FC Ceahlaul Piatra Neamt
۰
۰
CSM Bacau
inprogress
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
SC Sparkasse Elin Weiz
۰
۱
WAC Amateure Sankt Andre II
Finished
۱۹:۰۰
WSG Hertha Wels
۵
۱
SC Gleisdorf
Finished
۱۸:۳۰
ATSV Stadl-Paura
۰
۱
FC Wels
inprogress
۱۹:۳۰
Ried II
۰
۲
SV Allerheiligen
inprogress
۱۹:۳۰
Union Vocklamarkt
-
-
Deutschlandsberger SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
07 Vestur Sorvagur
۲
۰
Skala IF
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
Bayanlar Ligi Women
Fatih Karagumruk (W)
۱
۰
Fenerbahce (W)
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
TVD Velbert
۱
۳
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۸:۳۰
Schwarz Weiss Essen
۰
۰
SSVg Velbert
inprogress
۲۰:۳۰
Scotland
Amateur League
Darvel FC
۰
۲
Tranent Juniors
Finished
۱۷:۳۰
Malaysia
Premier League
Skuad Projek
۱
۵
Terengganu II
Finished
۱۶:۴۵
UITM FC
۱
۱
PDRM
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Manly United FC
۴
۱
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Marconi Stallions
۵
۳
Sydney FC U21
Finished
۱۳:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
FK Kraluv Dvur
۱
۰
FK Admira Praha
Finished
۱۳:۰۰
FK Banik Sokolov
۳
۰
SK Benesov
Finished
۱۲:۴۵
Colombia
Primera B
Bogota FC
۱
۱
Deportes Quindio
Finished
۰۳:۳۰
Austria
League 1 Women
SKV Altenmarkt (W)
۲
۷
First Vienna FC 1894 (W)
Finished
۱۸:۱۵
Wacker Innsbruck (W)
۱
۵
FFC Vorderland (W)
Finished
۱۶:۳۰
Angola
Girabola
Recreativo do Libolo
۱
۱
FC Onze Bravos do Maquis
Finished
۱۸:۳۰
G.D. Interclube
۱
۱
Atletico Petroleos de Luanda
Finished
۱۸:۳۰
CD Lunda-Sul
۰
۰
Sporting de Cabinda
inprogress
۱۸:۳۰
Kabuscorp SC do Palanca
۴
۰
Progresso Sambizanga
Finished
۱۸:۳۰
Primeiro de Agosto
۳
۱
Sagrada Esperanca
Finished
۱۹:۳۰
Burkina Faso
Coupe du Faso
Rahimo
۰
۰
US Forces Armees
inprogress
۲۰:۳۰
France
National 2, Group D
Stade Montois
۱
۰
Canet Roussillon
inprogress
۲۰:۳۰
Le Puy
۰
۰
US Colomiers
inprogress
۲۰:۳۰
Uruguay
Segunda Division
CA Progreso
۰
۲
Uruguay Montevideo
inprogress
۲۰:۰۰
Portugal
Liga BPI Women
Rio Ave FC (W)
۰
۲
CA Ouriense (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Racing Power (W)
۱
۰
Clube Condeixa (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Vushtrria
۱
۳
FC Malisheva
Finished
۱۸:۳۰
Luxembourg
National Division
FC Jeunesse Junglinster
۱
۱
Wiltz
Finished
۱۸:۳۰
Kazakhstan
2nd League
Academy 05
۰
۰
Akademiya Ontustyk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Georgia
National League 2
FC Merani Martvili
۲
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۷:۳۰
FC Spaeri
۲
۱
FC Shuqura Kobuleti
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga North
SSV Jeddeloh
۳
۰
FC St. Pauli II
Finished
۱۷:۳۰
England
National League
Wrexham
۴
۵
Grimsby Town
Finished
۱۶:۰۰
Bangladesh
Championship League
Gopalgonj SC
۰
۰
Fakirapool Young Mens Club
inprogress
۱۴:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
White Eagles FC
۸
۰
Wagga City Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Victoria 3
Melbourne City NPL
۵
۰
Springvale White Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۴
۲
Melbourne Victory U21
Finished
۰۹:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Sportivo Estudiantes
۲
۱
Atletico Camioneros
Finished
۰۵:۰۰
Russia
FNL 2, Group 3
Zvezda Ryazan
۰
۰
FC Rodina Kitaevskoe
inprogress
۱۹:۳۰
Dynamo Vladivostok
۳
۳
Saransk
Finished
۰۹:۳۰
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۱
FK Kvant Obninsk
Finished
۰۹:۳۰
FK Sokol Saratov
۰
۲
Khimki II
Finished
۱۵:۳۰
Fakel Voronezh II
۰
۱
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۵:۳۰
FC Salyut Belgorod
۴
۱
Peresvet Podolsk
Finished
۱۵:۳۰
Avangard Kursk
۲
۰
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۶:۳۰
Zenit Penza
۴
۰
Kolomna
Finished
۱۷:۳۰
FK Dinamo Bryansk
۱
۰
Strogino Moscow
Finished
۱۷:۳۰
FK Kaluga
۳
۰
Znamya Noginsk
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
FC Lauterach
۱
۰
FC Egg
inprogress
۲۰:۳۰
Admira Dornbirn
۲
۲
Telfs
Finished
۱۸:۳۰
SC Bregenz
۳
۲
RW Rankweil
Finished
۱۸:۳۰
SC Rothis
۱
۰
FC Rotenberg
inprogress
۱۹:۳۰
VfB Hohenems
۱
۰
SV Austria Salzburg
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF
Sestao River Club
۰
۰
Eldense
inprogress
۲۰:۳۰
CD La Nucia
۱
۰
Arenas Club de Getxo
inprogress
۲۰:۳۰
Peru
Segunda Division
Comerciantes Unidos
۰
۰
Juan Aurich Chiclayo
inprogress
۲۱:۰۰
Romania
Liga III, Seria 5
CS Blejoi Vispeti
۲
۱
Acs Kids Tampa Brasov
inprogress
۱۹:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
۲
۰
Hermannstadt II
inprogress
۱۹:۳۰
ACS KSE Targu Secuiesc
۰
۰
CSO Plopeni
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Weston Workers Reserves
۱
۶
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۲
۰
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۳۰
Czech Republic
4. Liga
SFK Holesov
۳
۱
FC Vsetin
inprogress
۱۹:۳۰
Bzenec
۱
۲
Slavicin
Finished
۱۲:۴۵
Breclav
۲
۲
TJ Start Brno
Finished
۱۲:۴۵
Neratovice Byskovice
۳
۰
FC Chomutov
Finished
۱۲:۴۵
Sparta Kutna Hora
۴
۱
Sokol Libis
Finished
۱۲:۴۵
Havlickuv Brod
۲
۵
Sokol Tasovice
Finished
۱۳:۰۰
Hvezda Cheb
۱
۳
FC Rokycany
Finished
۱۸:۳۰
Spartak Sobeslav
۳
۰
Slavoj Myto
inprogress
۱۹:۳۰
SK Cesky Brod
۳
۰
TJ Tatran Rakovnik
inprogress
۱۹:۳۰
1. HFK Olomouc
۰
۲
FK Nove Sady
inprogress
۱۹:۳۰
SK Slany
۱
۲
Fk Arsenal Ceska Lipa
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
FC Gute
۳
۱
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۵:۳۰
Egypt
Division 2
Al Madina Al Monawara SC
۱
۱
Mallawi SC
inprogress
۱۸:۳۰
Aluminium Nag Hammadi
۴
۴
Tamya Youth Center
Finished
۱۸:۳۰
AL Fayoum
۰
۰
Beni Suef Fc
Finished
۱۸:۳۰
El Alameen
۵
۰
Qena SC
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Primera Division Women
Palestino (W)
۰
۱
Santiago Morning (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga West - Salzburg
WSG Wattens Swarovski Tirol II
۱
۰
SV Fugen
inprogress
۲۰:۳۰
Chile
Tercera Division
CD Quillon
۰
۰
Provincial Osorno
inprogress
۲۰:۳۰
France
National 2, Group A
Vannes
۱
۰
Chateaubriant
inprogress
۲۰:۳۰
AS Vitre
۰
۱
FC Lorient 2
inprogress
۲۰:۳۰
Versailles 78
۲
۰
Blois Foot 41
inprogress
۲۰:۳۰
Argentina
Primera A Women
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۲
۱
El Porvenir (W)
Finished
۱۸:۳۰
CA Estudiantes Caseros (W)
۱
۱
Rosario Central (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
SCM Zalau
۲
۲
CS Progresul Somcuta Mare
inprogress
۱۹:۳۰
CS Luceafarul Oradea
-
-
CFR Cluj II
inprogress
۱۹:۳۰
Latvia
1. Liga
FS Jelgava
۱
۰
FK Smiltene
inprogress
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
Viitorul Ianca
-
-
FCM Bacau
inprogress
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
CS Ocna Mures
-
-
Ariesul Turda
inprogress
۱۹:۳۰
Unirea Alba Iulia
۱
۱
CS Sanatatea Servicii Publice Cluj
inprogress
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 8
Gloria Lunca Teuz Cermei
۴
۲
Frontiera Curtici
inprogress
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
FC Voluntari II
۱
۱
Recolta Gheorghe Doja
inprogress
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
AS Minerul Costesti
-
-
Petrolul Potcoava
inprogress
۱۹:۳۰
ACSO Filiasi
-
-
CS Universitatea Craiova II
inprogress
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
GOSK Gabela
۲
۱
Buducnost Banovici
inprogress
۲۰:۰۰
Gradina Srebrenik
۰
۱
NK Orasje
inprogress
۲۰:۰۰
Faroe Islands
1. Deild
Vikingur Gota II
۴
۱
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
League Women
NK Brda
۲
۲
NK Sava Kranj
Finished
۱۷:۳۰
NK Smartno
۱
۱
Dravinja
inprogress
۱۹:۳۰
NK Zrece
۲
۱
NK Korotan Prevalje
inprogress
۱۹:۳۰
Sampion Celje
۲
۲
NK Dobrovce
inprogress
۱۹:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۰
۰
NK Sobec Lesce
inprogress
۲۰:۰۰
Iceland
Cup Women
IA Akranes (W)
۰
۶
KR Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
FH Hafnarfjodour (W)
۰
۱
Stjarnan (W)
Finished
۱۸:۳۰
Belarus
Reserve League
Isloch Reserves
۲
۳
Dnepr Mogilev Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 4
Fuglebakken KFUM Arhus
۰
۴
Vejgaard B
Finished
۱۵:۳۰
Norway
1. Division Women
Medkila (W)
۲
۲
Grand Bodo (W)
Finished
۱۵:۳۰
TIL 2020 (W)
۳
۰
Ovrevoll Hosle (W)
Finished
۱۷:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
ZPC Kariba FC
۰
۰
Highlanders
Finished
۱۵:۳۰
Chicken Inn FC
۱
۱
Yadah FC
Finished
۱۷:۳۰
Harare City
۰
۰
Bulawayo City FC
Finished
۱۷:۳۰
Black Rhinos FC
۱
۰
WHA Wha FC
Finished
۱۷:۳۰
Ngezi Platinum
۰
۰
Manica Diamonds F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Lithuania
U19 League
SRC-FK Vidzgiris U19
۶
۰
FK Babrungas U19
Finished
۱۴:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۲
Zvezda Sankt-Peterburg
Finished
۱۴:۳۰
Murom
۲
۰
FC Tver
Finished
۱۷:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۲
۰
FK Leningradets
Finished
۱۷:۳۰
Olimp-Dolgoprudnyi II
۲
۲
FK Chita
Finished
۱۷:۳۰
Torpedo Vladimir
۱
۰
Baltika-2
Finished
۱۷:۳۰
Lokomotiv-Kazanka Moscow
۰
۲
FC Kairat Moscow
Finished
۱۸:۳۰
Russia
FNL 2, Group 4
Novosibirsk FK
۰
۴
FC Tyumen
Finished
۱۴:۳۰
Gazovik 2 Orenburg
۰
۳
FC Chelyabinsk
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Miass
۶
۲
Spartak Tuymazy
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۳
۲
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
Australia
New South Wales U20 League
Bonnyrigg White Eagles U20
۳
۱
Mounties Wanderers U20
Finished
۱۱:۱۶
SD Raiders U20
۲
۵
Hills United FC U20
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Youth Queensland
Eastern Suburbs U23
۰
۰
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۷:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۰
۱
Adelaide Raiders Reserves
Finished
۰۷:۱۵
West Adelaide Reserves
۱
۱
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Modbury Jets Reserves
۳
۲
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۰
۲
Adelaide University SC Reserves
Finished
۱۱:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۰
۰
Playford City Patriots Reserves
Finished
۱۱:۴۵
World
Friendly Club Matches
Croydon Kings Reserves
۰
۰
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Metro Stars Reserves
۱
۲
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Iceland
Faxafloi Women's Cup
UMF Selfoss (W)
۰
۰
Afturelding/Fram (W)
inprogress
۲۱:۰۰